CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRODEJ - DOMY A VILY
OŘECHOV | POLNÍ | RODINNÝ
270 M2
ZAŘÍZENO: ČÁSTEČNĚ
VÝTAH: NE
ID ZAKÁZKY: 3545
PENB: G
K prodeji nabízíme rodinný dům 6+1, který se nachází v klidné, okrajové části obce Ořechov. Obec je pro svoji výhodnou polohu, občanskou vybavenost a dobrou dostupnost do Brna oblíbenou a velmi žádanou lokalitou.
Zastavěná plocha domu je 122m2, dům je zděný a má plastová okna. V poslední době byl částečně zrekonstruován, je hezky udržovaný a ve velmi dobrém stavu.
Dům je ideální pro ty, kteří nehledají satelitní bydlení na minimálním prostoru, ale dům na venkově s dobrými sousedy, vztahy i atmosférou.
Je určen pro ty, kdo ocení vlastní zázemí a soukromí. Bez jakýchkoliv úprav a stavebních zásahů je možné ihned začít dům využívat. Je třípodlažní, zasazený do svahu. V přímém vstupu z ulice se nacházejí prostory pro možné podnikání s hygienickým zázemím (WC, sprcha, umyvadlo). Je zde i prostorná garáž pro dvě auta, technická místnost a společenský prostor s posezením.
Schodiště vede do obytného prostoru s prostornou halou, bočním vchodem, toaletou, kuchyní, pracovnou a vyvýšeným obývacím pokojem se vstupem na balkon. Halou se přímo vyjde na krytou terasu s příjemným posezením a grilem. U terasy je bazén a kolem vzrostlá, udržovaná zeleň s květinami a okrasnými keři. V trávníku je zavedeno zavlažování.
Z obývacího pokoje vede schodiště do 2. nadzemního podlaží se třemi ložnicemi, šatnou a velkou koupelnou s dvěma umyvadly, vanou, sprchou, WC a bidetem.
Spodní zahrada, kam vede pár schodů, je určena nejen pro zahradničení, ale i pro aktivní relax. Jsou zde zeleninové záhony a vzrostlé ovocné stromy. Na pozemku je vlastní studna a zahradní domek.
Pro více informací volejte uvedeného makléře.
Cena: 16 500 000 Kč / ZA NEMOVITOST
(cena k jednání )
info@home4living.cz
design © DABRAKA