CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRONÁJEM - BYTY
DOLNÍ VĚSTONICE | 3+KK
80 M2 | 1. P
ZAŘÍZENO: ANO
VÝTAH: NE
ID ZAKÁZKY: 3523
PENB: C
K dlouhodobému pronájmu nabízíme bytovou jednotku o dispozici 3+kk, ve vyhlášené vinařské obci Dolní Věstonice. Jednotka se nachází ve velmi turisticky žádané lokalitě Jižní Moravy v dojezdové vzdálenosti od Brna (30 min). Celková plocha je 80 m2.

Bytová jednotka 3+kk s vlastní zahradou o výměře 252m2 a výhledem na obec Horní Věstonice a na Pálavské vrchy osázené vinohrady je umístěna v 1.NP novostavby moderního vesnického rodinného domu. Součástí je také zahrada a dvě parkovací stání přímo u domu. Bytová jednotka je přístupná vlastním vchodem.
Nemovitost je vhodná jak k rekreačním pobytům, tak ke stálému celoročnímu bydlení rodiny v oblíbené odpočinkové lokalitě.
Okna z obývacího pokoje vedou na jihozápad a západ, všechny místnosti bytu jsou celoročně velmi dobře osvětleny a sluníčko vám byt přes velké prosklené plochy krásně vyhřeje.
Bytová jednotka je vybavena ekonomickým elektrickým podlahovým vytápěním s digitální regulací teploty samostatně v každé místnosti a s inteligentní bezdrátovou regulací přes dálkové připojení. Teplá voda je zde řešena rovněž dálkově, a to ovládaným elektrickým bojlerem umístěným v koupelně. Každá místnost v bytě má svoji vlastní klimatizační jednotku se samostatnou dálkovou regulací. V obývacím pokoji jsou k dispozici krbová kamna. Celá nemovitost je kompletně vybavena elektrickými předokenními žaluziemi a je zajištěna bezpečnostním systémem.
Byt je vybavený moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči – indukční varná deska, horkovzdušná trouba, myčka, digestoř, lednice s mrazákem včetně jídelního koutu. Byt je kompletně vybaven nábytkem, který je součástí předmětu nájmu.


Cena: 24.900,--
Zálohy na služby: 4.100,- (včetně služeb, energií, internetu, pojištění, odpadů)
Stavba: Cihlová
Energetická náročnost budovy: C (úsporná) doloženo

Okolí: rekreační vodní plocha je od domu vzdálená jen 150 m. Přímo naproti domu je umístěno dětské multifunkční hřiště a velké travnaté fotbalové hřiště.
Cena: 24 900 Kč / ZA NEMOVITOST
(+ zálohy na služby a energie)
info@home4living.cz
design © DABRAKA