CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRODEJ - DOMY A VILY
NESLOVICE | HLAVNÍ | RODINNÝ
172 M2
ZAŘÍZENO: NE
VÝTAH: NE
ID ZAKÁZKY: 3434
PENB: B
Nabízíme vám nový developerský projekt rodinných domů v Neslovicích. Jedná se o osm rodinných domů moderního charakteru, který Vám poskytne vysoký standard bydlení, s klidem vesnice a zároveň na dosah Brna. Navržené domy jsou architektonicky nadčasové s funkčními požadavky stavebníka. Domy svým tvarem a osazením respektují svažitost stavebního pozemku. Domy jsou navrženy do posledního detailu s myšlenkou maximálního komfortu s vlastním osobním parkovištěm pro návštěvy.
Jedná se o domy v sekcích 2x po třech řadových rodinných domech a naproti přes komunikaci dvojdomek. Domy jsou dvoupodlažní vždy s jedním podzemním podlažím.
K dispozici máme dva typy domu o velikosti 3+kk a 4+kk s pozemky od 264m2 do 634m2.
U domů bylo samozřejmě myšleno i na energetickou soběstačnost. Solární panely a tepelné čerpadlo zajišťují dostatečnou pohodlnost a nezávislost.
Vysoký nadstandard podtrhuje dvojgaráž, podlahové vytápění, bezfalcové dveře Solodoor, magnetické zámky, okna s izolačním trojsklem, bezpečnostní vstupní dveře, vinylové podlahy, koupelny od firmy Ptáček s možností výběru, plochá střecha s extenzivní zelení, příprava na předokenní žaluzie, fasáda s dřevěným obkladem ze sibiřského modřínu a další.
Projekt Neslovice se nachází nedaleko Brna cca 25 minut autem, je zde kompletní občanská vybavenost a dopravní dostupnost.
Aktuálně na pozemcích probíhají terénní úpravy a realizují se inženýrské sítě (kanalizace, voda a elektřina) s plánovaným dokončením na podzim roku 2025.

V případě zájmu o některý z představených domů, neváhejte kontaktovat realitního specialistu. Rádi vám zašleme kompletní dokumentaci, stavební povolení, standardy provedení domů a další podklady. Zajistíme vám i financování na koupi nemovitosti.
Cena: 12 050 000 Kč / ZA NEMOVITOST
(cena vč RK, bez DPH 12%)
info@home4living.cz
design © DABRAKA