CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRONÁJEM - KOMERČNÍ PROSTORY
LELEKOVICE | HLAVNÍ | SKLADOVACÍ
1492 M2 | 1. P
ZAŘÍZENO: NE
VÝTAH: NE
ID ZAKÁZKY: 3351
PENB: C
Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu výrobně – obchodní – skladovací prostor v severní části Brna, v Lelekovicích. Jedná se o nově zbudovaný areál, čerstvě zkolaudovaný a připravený k okamžitému užívání.
Moderní a víceúčelový prostor má 651m2 s pozemkem 1492m2 a slouží zejména k obchodně skladovacím-výrobním účelům. Prostor lze využít pro různorodou podnikatelskou činnost.
Velmi praktická dispozice:
1.NP - sklad/výrobní prostor 297m2 s výškou 8m2 (lze jej horizontálně členit na dvě podlaží) a prodejna/showroom vč. zázemí 180m2
2.NP kanceláře vč. zázemí 168m2.
V ceně nájmu je 23 parkovacích míst přímo před objektem. Vjezd přes sekční vrata o rozměrech 3x3m. Půdorys na vyžádání v RK.
Jedná se o lokalitu v blízkosti centra s vynikající dopravní dostupností na dálniční spojení Praha, Bratislava, Olomouc. Prohlídky možné kdykoliv po domluvě s realitním makléřem.

Areál je výbornou adresou pro firmy hledající vysoký standard ve společenství úspěšných firem. Objekt je vhodný pro společnost hledající prostory pro showroom, obchod, sklad a kancelářské zázemí.
Cena: 199 000 Kč / ZA MĚSÍC
(+ zálohy na služby + DPH)
info@home4living.cz
design © DABRAKA