CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRODEJ - DOMY A VILY
BRNO | TUMAŇANOVA | RODINNÝ
254 M2
ZAŘÍZENO: NE
VÝTAH: NE
ID ZAKÁZKY: 3049
PENB: G
Velmi zajímavá nabídka domu s velkým potenciálem, bydlení v moderním bytě 4+kk a zároveň možnost pronájmu dvou dalších bytů 1+kk a 2+kk, to vše v jednom domě, nebo jako výhodná investice.
Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji rodinný dům o třech bytových jednotkách s vlastním parkovacím stáním ve dvoře, v jedné z nejkrásnějších lokalit, v blízkosti centra Brna, Brno - Mokrá Hora. Dům se prodává s projektem a je ve fázi realizace, viz fotogalerie. Je na dohodě, dle přání klienta do jakého stavu je možné dům uvést. Momentálně na domě proběhla úprava dispozice na tři bytové jednotky, byt 1+kk - 28,9 m2, byt 2+kk - 66,1m2 + terasa 26,4 m2 a byt 4+kk - 114,4 m2 + terasa 18,7 m2, nové krovy, nová střecha, nové okna. Půdorysy na vyžádání v RK. Dům má samostatný vjezd do dvoru, kde je prostor na 3 parkovací stání. Dům je připojen na veškeré sítě a je částečně podsklepený. Pro více informací či prohlídku volejte RK.

S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
Cena: 19 900 000 Kč / ZA NEMOVITOST
(tři bytové jednotky)
info@home4living.cz
design © DABRAKA