CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRODEJ - KOMERČNÍ PROSTORY
BRNO | JELENÍ | KANCELÁŘE
504 M2 | 1. P
ZAŘÍZENO: ČÁSTEČNĚ
VÝTAH: NE
ID ZAKÁZKY: 2902
PENB: B
Cena komerčních prostor je vč. provize RK.
K prodeji nabízíme nadstandardní, samostatně stojící komerční kancelářkou budovu (možnost sídla společnosti) ve vyhledávané lokalitě Brno - Řečkovice na ulici Jelení. Budova zaručuje maximální soukromí, jelikož se nachází na samotném konci slepé ulice. Dům je i ideální možností pro spojení bydlení a podnikání.
V přízemí budovy se nachází garáž, prostorná vstupní hala, wellness s bazénem s protiproudem, saunou a odpočinkovou zónou (wellness má vlastní sociální zázemí, jako je koupelna a toaleta). Z wellness je přímý vstup do zahrady osázené okrasnými dřevinami i jehličnany (zahrada má svůj závlahový systém). Bazén o rozměrech 6,5m x 2,88m, hloubka bazénu 1,6m.
V první patře budovy se nachází otevřený prostor (open space) s kuchyňským koutem (celková rozloha 70m2), dále pak šatna, kancelář, toaleta. Z open space prostoru je vchod na terasu s výhledem do zeleně.
Kuchyňská linka vyrobena z nadstandardních materiálů (pracovní deska z broušeného kamene, parní trouba, vestavěný kávovar, lednice s výrobníkem ledu, aj.).
Ve druhém patře domu se nacházejí 3 místnosti, koupelna s toaletou.
Z vrchní galerie hezký pohled do otevřeného obývacího pokoje.
Podlahy - dřevěné v kombinaci s dlažbou. Budova je nejen plně klimatizovaná, ale je zde i rekuperační zařízení.

Budova je zděná, střešní krytina keramická skládaná, budova je zateplena. Fasáda budovy - venkovní španělský obklad. Budova disponuje vlastní studnou s pitnou vodou a je napojena na městskou kanalizaci.

Koncepce budovy je řešena na nízkoenergetické provozní náklady, možnost samostatného ostrovního režimu nebo FVE, kde by vyráběná el. energie šla přímo do sítě. K tomu vlastní pitná voda, studna, krbové vytápění, nové zateplení domu, tepelné ztráty do 5kW. Využití architektonický prvků k cirkulaci tepla uvnitř domu, podlahové vytápění.
Dále možnost řešit formou dotačních výzev "Zelená úsporám".

Příjezdová brána i sekční garážová vrata na dálkové ovládání. Před budovou jsou další parkovací stání na vlastní příjezdové cestě. Bezpečnostní i kamerový systém.
Výborná dostupnost na všechny dálniční přivaděče (Praha, Vídeň, Ostrava, Bratislava), přičemž okolí domu je naprosto klidné (lesy, louky, pole), do centra města Brna cca 8min.

Pro více informací volejte uvedeného makléře.
Cena: 18 500 000 Kč / ZA NEMOVITOST
info@home4living.cz
design © DABRAKA