CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRONÁJEM - BYTY
POHOŘELICE | BRNĚNSKÁ | 2+KK
69 M2 | 1. P
ZAŘÍZENO: NE
VÝTAH: NE
ID ZAKÁZKY: 2884
PENB: G
Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu prostorný byt v novostavbě o velikosti 2+kk s balkonem, který se nachází v obci Smolín vzdálené cca 3 km od Pohořelic a 26 km od Brna. Částečně zařízený byt o celkové ploše 68,42 m2 se nachází v přízemí cihlové novostaby bez výtahu. Byt se skládá z obývací části s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny, WC a prostorné šatny. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči: plynová varná deska, elektrická trouba, digestoř.
Zbytek bytu se nabízí nezařízený. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a skříňkou pod umyvadlem. V bytě se nachází prostorná šatna.
Připojení internetu a parkovací stání před domem jsou v ceně.
V okolí je veškerá občanská vybavenost ZŠ, MŠ, pošta, banka, supermarkety, síť maloobchodů, sportovní hala, restaurce, kavárny. Jedná se o stále více vyhledávanou lokalitu v blízkosti zeleně, nedaleké rezervace Pálava, Mušovských jezer, Aqualendu Moravia, historického města Mikulova. Spousta turistických a cykloturistických tras. Pro milovníky vína vinné sklípky, nádherné vinice.
Výborné dopravní spojení na dálnici, Brno je vzdáleno 26 km a Mikulov 24 km.
K dispozici od 1.12.
Prohlídky možné s níže uvedeným makléřem.
S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
Cena: 10 270 Kč / ZA MĚSÍC
(+ zálohy na služby 2.100,- Kč vč internetu)
info@home4living.cz
design © DABRAKA