CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRODEJ - DOMY A VILY
MIKULOV | POD PLATANEM | RODINNÝ
478 M2
ZAŘÍZENO: ČÁSTEČNĚ
VÝTAH: NE
ID ZAKÁZKY: 2829
PENB: G
Exkluzivně nabízíme k prodeji nájemní dům nacházející se v těsné blízkosti centra Mikulova s krásným výhledem na Svatý Kopeček a zámek, o celkové ploše pozemku 580m2.

Součástí prodeje je zpracovaná projektová dokumentace pro stavební povolení a realizační projektová dokumentace, na základě kterých je možné zrealizovat přestavbu domu na bytový dům o sedmi bytových jednotkách - velikostí 1+kk, 2+kk a 3+kk a sedm krytých parkovacích stání. Ke každému bytu je navržený balkón nebo terasa a součástí společných prostor bude zahrada ve vnitrobloku nebo vinný sklep.

V aktuálním stavu dům nabízí dvě bytové jednotky o velikosti 3+1 o ploše 110m2 a 4+1 o ploše 111m2, průjezd, technické místnosti, komory, dílny, garáž, stodolu, dvůr, terasu a vinný sklep (půdorys stávajícího stavu na vyžádání v RK).
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, obecní vodovod, elektřinu i plyn. Ve vnitrobloku naleznete kopanou studnu.
V nejbližší době pak očekáváme udělení stavebního povolení na výše uvedený záměr, což umožní začít s přestavbou a v krátké době tak výrazně zhodnotit vstupní investici.

Město Mikulov - malebné historické město na úpatí Svatého kopečku v oblasti Pálavských vrchů je díky krásnému prostředí, množství zeleně a velmi výhodné poloze na hranicích s Rakouskou republikou vyhledávaným místem i pro bydlení. Ojedinělou nabídku komorního činžovního domu na velmi klidném místě s veškerou občanskou vybaveností "za rohem" a výbornou dopravní dostupností do Brna nebo Vídně tak lze využít jak pro podnikání v turistickém ruchu, tak na dlouhodobý pronájem. V dané oblasti panuje dlouhodobě nedostatek jednotek a tak se jedná o zajímavou příležitost.

Pro více informací volejte RK, nutno vidět, prohlídky možné kdykoliv po domluvě s realitním makléřem.


Cena: 0 Kč / ZA NEMOVITOST
info@home4living.cz
design © DABRAKA