CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRODEJ - DOMY A VILY
BRNO | JELENÍ | RODINNÝ
504 M2
ZAŘÍZENO: ČÁSTEČNĚ
VÝTAH: NE
ID ZAKÁZKY: 2800
PENB: B
Cena domu je vč. provize RK.
K prodeji nabízíme nadstandardní, samostatně stojící rodinný dům ve vyhledávané lokalitě Brno - Řečkovice na ulici Jelení. Dům zaručuje maximální soukromí, jelikož se nachází na samotném konci slepé ulice.
V přízemí domu se nachází garáž, prostorná vstupní hala, privátní wellness s bazénem s protiproudem, saunou a odpočinkovou zónou (wellness má vlastní sociální zázemí, jako je koupelna a toaleta). Z wellness je přímý vstup do zahrady osázené okrasnými dřevinami i jehličnany (zahrada má svůj závlahový systém). Bazén o rozměrech 6,5m x 2,88m, hloubka bazénu 1,6m.
V první patře domu se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (celková rozloha 70m2), dále pak šatna, pracovna, toaleta pro hosty. Z obývacího pokoje vstup na terasu s výhledem do zeleně.
Kuchyňská linka vyrobena z nadstandardních materiálů (pracovní deska z broušeného kamene, parní trouba, vestavěný kávovar, lednice s výrobníkem ledu, aj.).
Ve druhém patře domu se nacházejí 3 ložnice. Nadstandardně prostorná koupelna s toaletou, bidetem,
2x umyvadlo. Z vrchní galerie hezký pohled do otevřeného obývacího pokoje.
Podlahy - dřevěné v kombinaci s dlažbou. Dům je nejen plně klimatizovaný, ale je zde i rekuperační zařízení.

Dům je zděný, střešní krytina keramická skládaná, dům je zateplen. Fasáda domu - venkovní španělský obklad. Dům disponuje vlastní studnou s pitnou vodou a je napojen na městskou kanalizaci.

Koncepce domu RD Jelení je řešena na nízkoenergetické provozní náklady, možnost samostatného ostrovního režimu nebo FVE, kde by vyráběná el. energie šla přímo do sítě. K tomu vlastní pitná voda, studna, krbové vytápění, možnost tepelného čerpadla, nové zateplení domu, tepelné ztráty do 5kW. Využití architektonický prvků k cirkulaci tepla uvnitř domu, podlahové vytápění.
Dále možnost řešit formou dotačních výzev "Zelená úsporám".

Příjezdová brána i sekční garážová vrata na dálkové ovládání. Bezpečnostní i kamerový systém.
Výborná dostupnost na všechny dálniční přivaděče (Praha, Vídeň, Ostrava, Bratislava), přičemž okolí domu je naprosto klidné (lesy, louky, pole), do centra města Brna cca 8min.

Pro více informací volejte uvedeného makléře.
Cena: 18 500 000 Kč / ZA NEMOVITOST
info@home4living.cz
design © DABRAKA