CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRODEJ - HOTELY, PENZIONY A RESTAURACE
DRAXLERHAUS | HOTEL
1450 M2
ZAŘÍZENO: ANO
VÝTAH: NEUVEDENO
ID ZAKÁZKY: 2757
PENB: G

Máme pro Vás jedinečnou investiční příležitost!

Nabízíme Vám k prodeji zavedený 3-hvězdičkový hotel, nacházející se v oblasti Vysokých Taur. Kromě restaurace pro 65 osob nabízí tento hotel také ubytování pro 48 osob v 18-ti dvoulůžkových pokojích a 3 apartmá, z nichž každé je pro 4 osoby. Všechny tyto pokoje mají vlastní koupelnu a WC, 8 z nich také balkon. Ve vedlejší budově se nachází dalších 8 pokojů + byt 3+1 pro majitele/správce.

Vysoké Taury jsou nejdelší a nejmohutnější horský systém rakouské části Východních Alp. Skoro v žádném jiném regionu není tolik různých míst a přírodních klenotů, jako v Národním parku Vysoké Taury. Rozlehlé lesy, kvetoucí louky, jezera, vodopády, ledovcové jazyky, prohlídkové štoly a nejvyšší vrcholy Rakouska. V této oblasti lze spatřit mnoho živočichů a rostlin jinde již vzácných, nebo zcela vymizelých, proto je tato lokalita tak atraktivní.

Hotel se nachází v nadmořské výšce 1250 m a nabízí úchvatné pohledy na okolní krajinu.

Obrovskou výhodou tohoto areálu je jeho celoroční využití:
- v ZIMĚ lyžování (pouhých 700 m od hotelu se nachází lyžařská oblast, do které vozí hosty hotelu vlastní skibus), běžkování (v nejbližším okolí je 12 km upravovaných lyžařských tras, na které se hosté dostanou přímo z hotelu), sáňkování, curling…
- v LÉTĚ cykloturistika, pěší turistika…

V zimě je také k dispozici solárium a venkovní sauna.

Samozřejmostí je také lyžárna, bezplatná WI-FI a neplacené soukromé parkoviště.

Součástí prodeje jsou samozřejmě také pozemky pod hotelem a v jeho nejbližším okolí s velmi zajímavou výměrou, která činí nádherných 4.176 m2.

Cca 40 km od hotelu se nachází známý Red Bull Ring, což je závodní okruh, na kterém se mj. jezdí závody Formule 1. Někteří členové závodních týmu se pravidelně ubytovávají právě v hotelu, který Vám nabízíme k prodeji.

A co dalšího ještě tento hotel nabízí? Například skvělé zázemí pro motorkáře, pro majitele elektrických vozů jejich dobití, pro majitele karavanů prostorná parkovací místa včetně přívodu vody a elektřiny a mnoho dalšího...

Pokud Vás naše nabídka alespoň trochu zaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Je zde možnost jak odkupu nemovitostí, tak i společnosti, která je vlastníkem, jedná se o českou s.r.o.

Cena: 32 250 000 Kč /
info@home4living.cz
design © DABRAKA