CZ / EN
Facebook
Váš průvodce světem realit
HomeForLiving Realitní kancelář v Brně
HomeForLiving - logo
PRODEJ - HOTELY, PENZIONY A RESTAURACE
HOHENTAUERN | HOHENTAUERN | HOTEL
1450 M2
ZAŘÍZENO: ANO
VÝTAH: NEUVEDENO
ID ZAKÁZKY: 2757
PENB: G
Máme pro Vás jedinečnou investiční a podnikatelskou příležitost!

Nabízíme Vám ke koupi zavedený tříhvězdičkový horský hotel k celoročnímu využití, nacházející se v Rakousku, v turisticky atraktivní oblasti pohoří Vysokých Taur.
Hotel se nachází ve výšce 1 250 m, na pozemku o výměře 4.176 m2 v srdci přírody, obklopen loukami a lesy.

Dominantou hotelového objektu je historická budova, jejíž základy sahají až k roku 1500, kdy zde původně stála lovecká chata. Později byla přebudována do dnešní podoby a svým vzhledem, připomínajícím klasický zájezdní hostinec, láká alespoň ke krátkému občerstvení ve stylově vybavené restauraci pro 65 osob s kachlovým krbem nebo na předzahrádce. Zázemí restaurace disponuje moderní, profesionálně vybavenou nerezovou kuchyní a skladovacími prostory. V budově se nabízí také 8 pokojů, například pro ubytování hotelového personálu, dále třípokojový byt pro majitele či správce. V neposlední řadě jsou k dispozici dvě společenské místnosti.

V nové hotelové budově z konce dvacátého století se nachází 18 dvoulůžkových pokojů s kapacitou až 36 osob a 3 rodinné pokoje, každý pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou včetně toalety. Balkónem disponuje 5 pokojů s výhledem na impozantní horu Bruderkogel (2 299 m).

Hotel je vybaven prostornou prádelnou, dílnou, kotelnou na LTO s nádrží na olej o obsahu 10 000 litrů. Budovy jsou napojeny na veřejnou kanalizaci, pitná voda je ve výborné kvalitě čerpána z horského pramene.

V areálu hotelu se nachází soukromé parkoviště, cca 60 míst, stanoviště s elektrickou přípojkou a zdrojem vody pro obytné vozy a karavany. Samostatně stojící privátní dvojgaráž a prostorná dřevostavba k multifunkčnímu využití. Součástí je i lyžárna, venkovní dřevěná sauna, solárium a zahrada s biotopem.

Vaši budoucí hoteloví hosté naleznou v širokém okolí bohaté sportovní vyžití v letním i zimním období. Cca 40 km od hotelu se nachází známý závodní okruh Red Bull Ring. Fanoušci Formule 1 pravidelně volí tento hotel k ubytování během závodů. O oblíbeností místa a faktu, že se sem hosté rádi vracejí, hovoří také skvělá známka Traveller Review Awards 2020 8,6 hvězdičky z 10 na Booking.com.

Pokud Vás naše nabídka alespoň trochu zaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Je zde možnost jak odkupu nemovitostí, tak i společnosti.Cena: 32 950 000 Kč / ZA NEMOVITOST
info@home4living.cz
design © DABRAKA