Prodej celoročně obyvatelné chaty 3+kk, Nové Hvězdlice, 400m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji velmi pěknou zděnou chatu 3+kk vhodnou k celoročnímu obývání v lokalitě Nové Hvězdlice u Vyškova – 15km od Vyškova, 45km od Brna. Chata je na vlastním pozemku a byla vystavěná v roce 1980. V roce 2018 prošla částečnou rekonstrukcí - v přízemí budovy je nově vybudovaná společenská místnost s krbem, na terase je položený kamenný koberec, chata je částečně zateplena, jsou zde nové elektrické rozvody, nový boiler - 50L, nové čerpadlo. Před domem je nový vrt v hloubce 6,5m - příprava na studnu. Plocha parcely je 400m2, zastavěná plocha je 50m2. Chata má přízemí (částečně zapuštěné do svahu), patro a podkroví.
Přízemí (zděné) – místnost s krbem (16m2, dlažba), technická místnost (6m2, dlažba) s kotlem na tuhá paliva, el. Boiler (80 litrů), vodárnou a skladem. Dvoukřídlé dveře do skladu - nová podlaha i zdivo.
1. podlaží – zděné – chodba, schodiště do přízemí zděné, schodiště do podkroví dřevěné, obývací pokoj 16m2 - dřevěná podlaha, rozkládací sedací souprava, konferenční stolek, jídlení stůl se židlemi - je zde možno naladit 15 programů, podlahy    dřevěné, okno s výhledem na rybník - JZ kuchyňský kout - 6m2 kuchyňská linka s vestavěnou lednicí s mrazákem, dřez, dvoukolový el. Vařič, mikrovlnná trouba, spižírna, okno do zahrady – severovýchod. Koupelna – nový sprchový kout s toaletou.
Vstup na terasu - 12m2, nový kamenný koberec, markýza - která při vysunutí zastíní celou terasu, je zde krásný výhled jak do zahrady tak do okolí.
2. podlaží - podkroví - zrekonstruované – sádrokarton + 18 Rockwool - ložnice   14m2 - dvoulůžko, vestavěné skříně, komody, koberec, okno s výhledem na rybník - JZ 2 ložnice 6m2, rozkládací pohovka, konferenční stolek, komoda, koberec, okno s výhledem do zahrady – V. Podlaha jekor.
Elektřina 400/230V - 3.000,-Kč /rok, užitková voda – podzemní zásobník 3800l na dešťovou vodu, pitná voda - 100,-Kč/rok – 80m od chaty, septik – 4500 litrů. Vytápění teplovodním kotlem na pevná paliva, 6 radiátorů RADIK, ohřev TUV. Střecha je z roku 2011 – pálená engoba + okapy. Parkování před chatou. Zahrada zatravněna. V zimně jsou zde krásné běžkařské okruhy. Nejbližší lyžařský vlek je na Stupavě - 20km, Aquapark ve Vyškově - 15km, další koupaliště je 8 km. Občanská vybavenost - nejbližší vesnice - Nové Hvězdlice - 1,5km, zde je i zastávka MHD, hospody, potraviny, pošta. Volné ihned. Prohlídky po domluvě s příslušným makléřem.
  • Adresa: ,
  • Typ nemovitosti: Chaty a rekreační objekty Chaty
  • Užitná plocha: 350 m2
  • Zařízeno: Ano
  • Patro: 0
  • Výtah: neuvedeno
  • ID Zakázky: 2054
  • PENB: G

Cena: 1 100 000 CZK / za nemovitost  


Poslední realizované projekty

Partneři